Milliler, Cumhuriyet için koşacak

Olimpiyatlarda Türkiye'yi temsil eden, Avrupa ve Balkan şampiyonalarında dereceleri bulunan çok sayıda milli atlet, bu kez Cumhuriyet için koşacak.

Zeytinburnu Belediyesi ile Beştelsiz Spor Kulübü'nün, Cumhuriyet'in 86. yıl dönümü dolayısıyla ortaklaşa organize ettikleri 10 km'lik Cumhuriyet koşusuna Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce kişinin katılacağı bildirildi.

Zeytinburnu Belediyesi ile Beştelsiz Spor Kulübü, Cumhuriyet'in 86. yıl dönümü dolayısıyla 10 km parkurlu Cumhuriyet koşusu düzenliyor. Zeytinburnu Belediye Başkanlığı önünden başlayıp Abay Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi ve Prof. Turan Güneş Caddesi güzergahı kullanılarak yine başkanlık binası önünde son bulacak yarışın startını Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın verecek. Atletler, Erkekler ve Bayanlar olarak 8 ayrı kategoride yarışacak. ,

7'den 70'e yaklaşık 500 kişinin kayıt yaptırdığı Cumhuriyet Koşusu'nda Mehmet Ali Akbaş, Fatih Bilgiç, Ozan Demir, Aydın Çeken ve Bahar Doğan gibi çok sayıda milli atlet de ter dökecek.

1 Kasım Pazar günü saat 09.00'da başlayacak yarışın sonunda dereceye girenlere ödülleri Zeytinburnu Kazlıçeşme Kültür Merkezi'nde saat 11.00'de düzenlenecek törenle verilecek.
BİZE ULAŞIN