"Sorunlar yaşadım"

Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Topuz, sezon başında yedek kaldığı için kendi içinde sorun yaşadığını belirterek, ''Ama hiçbir futbolcu Fenerbahçe'de yedek kalıyor diye gocunmamalı. Bunu şimdi çok iyi anlıyorum'' dedi.

Fenerbahçe Dergisi'nin Kasım ayı sayısında açıklamaları yer alan Mehmet Topuz, ilk sezonunu geçirdiği sarı-lacivertli ekibe kısa sürede alıştığını bildirdi.

Sezon başındaki maçlarda yedek kalmasıyla ilgili olarak sarı-lacivertli futbolcu, ''Başlarda yedek kaldığım için kendi içimde biraz sorun yaşadım, ama hiçbir futbolcu Fenerbahçe'de yedek kalıyor diye gocunmamalı. Bunu şimdi çok iyi anlıyorum. Fenerbahçe'deki tesisler, taraftarın her gittiğiniz yerde gösterdiği büyük alaka gerçekten süper. Şimdi Fenerbahçe'nin ayrıcalığını yaşıyorum diyebilirim. Fenerbahçe, gerçekten çok büyük bir takım ve kulüp'' ifadelerini kullandı.

''DIŞARIDAN BAŞKA İÇERİDEN BAŞKA''

Sarı-lacivertli kulübün büyüklüğünü bugünlerde daha iyi anladığını anlatan Mehmet Topuz, artık Fenerbahçe'yi tanıdığını kaydederek, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

''Şunu anladım ki; Fenerbahçe dışarıdan başka, içeriden başka görünüyor. Dışarıdan bakınca, hiç bu kadar iyi bir arkadaşlık ortamının bulunduğunu anlayamıyor insan. Oysa takım içinde çok iyi bir arkadaşlık ve dostluk havası var. Bu kadar çok yıldız futbolcunun arasında, bu kadar iyi bir arkadaşlık ortamının olduğunu herkesin anlaması gerekiyor. Herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Hepimizin kabul etmesi gereken bir şey var ki; bu takımda Roberto Carlos gibi dünyaca ünlü bir oyuncunun yer alması... Avrupa'da oynadığı maç sayısının fazlalığı ile hepimizden tecrübeli olması bile takım için uyumda herhangi bir ayrım yaratmıyor. Zaman zaman ben Portekizce, bazen de Carlos Türkçe konuşup anlamaya çalışarak, her türlü problemimizi kendi başımıza çözebiliyoruz. Bunun yanında takım içindeki herkes profesyonelce işini en iyi şekilde yapmaya da çalışıyor.''

BİZE ULAŞIN