Denizli'ye sitem

Başkan Demirören, kırgın olduğu Mustafa Denizli'yi arayarak, "Hocam morale ihtiyaç var Trabzon'dan güzel sonuç bekliyoruz. Aileme ve bana edilen küfürler çok sinirimi bozdu" dedi

Cumartesi 07.11.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 07.11.2009
ABONE OL
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Trabzon maçı öncesi Mustafa Denizli ile bir görüşme yaparak, "Hocam sıkıntılı bir haldeyiz. Destek ve morale ihtiyaç var" dedi. Hafta içindeki Wolfsburg hezimeti sonrası Mustafa Denizli ile yüz yüze bir görüşme yapmayan başkanın dün Denizli ile uzun bir telefon konuşması yaptığı öğrenildi. Demirören'in bu görüşmede kırgın olduğu Denizli'ye, "Hocam sıkıntılı günler yaşıyoruz. Desteğe ve morale ihtiyacımız var. Takımın bir an önce toparlanmasını, istediğimiz seviyeye gelmesini ve iyi sonuçlar almasını bekliyoruz. Bu sıkıntıları hep beraber göğüslememiz gerekiyor. Son maçta şahsıma ve aileme edilen küfürlerin haddi hesabı yok. Takın başarısı, güzel sonuçlar alıp bu taraftarın mutlu olması lazım. Trabzon maçında kötü bir sonucu kaldıramam. Bu konudaki hassasiyeti sizden de bekliyorum" dediği öğrenildi.

TRABZON'A GİDİYOR
Bu arada lig maçlarına gitmeyen başkan Yıldırım Demirören'in bugün Trabzon'da olacağı öğrenildi. Takıma destek verecek olan başkanın kamp yapılan otelde de Mustafa Denizli ile bir araya gelmesi bekleniyor.

ARALARI AÇIK MI?
Kötü bir hafta geçiren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli'nin arasının soğuk olduğu ve yüz yüze görüşmedikleri öğrenildi.