Derbi hazırlıkları sürüyor

Beşiktaş ve Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında oynayacakları derbinin hazırlıklarını sürdürüyor.

Perşembe 12.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 12.11.2009 15:07
ABONE OL
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde sabah saatlerinde yapılan antrenmana, milli takımlarda bulunan Tello, Sivok, İsmail Köybaşı, Necip Uysal ile tedavilerine devam edilen Rüştü Reçber, Nihat Kahveci, Holosko ve Rıdvan Şimşek katılmadı. Salonda yarım saat kuvvet çalışmaları yapan Siyah-beyazlı takım, ardından sahada çalıştı. Kondisyon koşuları ve istasyon çalışmaları yapan futbolcular, ortada pas çalışması, şut çalışması ve son olarak da yarım sahada çift kale maçla idmanı tamamladı.

Beşiktaş, yarın saat 10.30'da basına açık yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

SANTOS İDMANA KATILMADI

Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında derbi maçta Beşiktaş'la karşılaşacak olan Fenerbahçe, hazırlıklarına sabah yaptığı idman ile devam etti.

Fenerbahçe, Beşiktaş ile oynayacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde yapılan sabah idmanında futbolcular, teknik direktör Christoph Daum yönetiminde koşu, koordinasyon ve 2 grup halinde top kapma ve pas çalışması yaptı. Oyuncular daha sonra tam sahada kurallı ve taktik ağırlıklı prese dayalı çift kale maç, ardından da dar alanda yapılan çift kale maç ile antrenmanı tamamladı.

İdmana, milli takımlarda bulunan oyuncular ve izinli olan Santos katılmazken, Selçuk ve Uğur gribal enfeksiyon nedeniyle tesislerde, Semih ise Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan ile birlikte saha ve salonda olmak üzere bir çalışma yaptı. Öte yandan sağ dizinde esneme meydana gelen Cristian ve başı ağrıyan Emre idmanın son bölümüne katılmadı.

Fenerbahçe, çalışmalarını yarın saat 10.00'da yapacağı basına açık idman ile sürdürecek.