Güiza'yı adam edeceğim

F.Bahçe Teknik Direktörü Daum, bir türlü bekleneni veremeyen ve sık sık satılması gündeme gelen Daniel Güiza için özel mesai harcamaya başladı.

Cumartesi 14.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 14.11.2009 10:03
ABONE OL
Güiza'dan en iyi verimi almaya kararlı olan Daum, bu futbolcunun eski takımı Mallorca ile milli takımdaki maçlarının CD'lerini izliyor. Alman hoca, F.Bahçeli yöneticilere de "Güiza'yı istenen kıvama getireceğim" dedi.

Yola getiririm
Kolları sıvayan Daum, Mallorca ve milli takım maç CD'lerini izlediği Okçu'dan en iyi şekilde yararlanmanın çabası içinde.

Sahne alıyor
Fener'de Daum, bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Güiza için özel çalışma başlattı. Alman hoca, Güiza'nın, eski kulübü Mallorca ve milli takımdaki maç CD'lerini izliyor. Okçu'dan en iyi şekilde faydalanmanın yollarını arayan Daum, bugün 21.45'te Kanaltürk'ten naklen yayınlanacak İspanya-Arjantin maçında Güiza'yı izleyecek.

Garanti verdi
Daum, Mallorca ve milli takımdaki karşılaşmaları mercek altına alıp, Fener'in suskun golcüsü üzerine taktik oluşturmanın çabası içinde. Kurt hoca, İspanyol futbolcuyu 'adam etmeye' kararlı görünürken, bu konuda yönetime de garanti vermiş durumda. Daum, "Şampiyonluğa ulaşacaksak, bu Güiza'sız asla olmaz" diyor.