Denizli sessizliğini bozdu

Mustafa Denizli "Olumsuz bir taraftar tablosu yaşıyoruz. Geçen yıl 'Demirören 2 kupa yeter' diye bağıranlar, şimdi 'Gitsin' diyor. Sergen çizmeyi aşamaz, Delgado Ocak'ta dönecek"dedi

Pazar 15.11.2009
Son Güncelleme: Pazar 15.11.2009
ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lig TV'deki '2'ye 1' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte bu sezon ağır eleştiriler alan kurt hocadan inciler...

GEÇENseneki gibi liderlik hakkında bir tarih verip vermeyeceği hakında: "Geçen sene 26 veya 27. haftalarda Beşiktaş lider olur demedim. Bu yıl durum biraz farklı. Türkiyenin şartlarını biliyorum ve kendi takımımı değerlendiriyorum. Sonuçta yüzde 3- 5 yanılma payı olur. Önümüzdeki süreçte göreceğiz."

KENDİ performansı hakkında: "Performansımı takım gibi görüyorum. Basamak basamak ilerliyoruz. İyi futbola prim veren bir insanım."

BAŞKANDemirören'in eleştirilmesi hakkında: "Bu sezon çeşitli faktörlerin bir araya geldiği bir durum var. Biz kendi sahamızda olumsuz bir taraftar tablosu yaşıyoruz. Sadece yönetime, başkanıma sergileniyor sanılmasın. En fazla içerde mücadele edenler etkileniyor. Bunun bilinmesi gerekir. Ben başkanla göreve başladığım zaman uğultularla göreve başladım. Geçen yıl 'Yeter Yıldırım Demirören yeter bu kadar kupa yeter' diyorlardı. Şimdi 'Gitsin' diyorlar. Başarıyla birlikte bu tablo ortadan kalkar."

SERGEN Yalçın'ın kendisini ağır bir dille eleştirmesi hakkında: "Normaldir. Onun da eleştirme hakkı tabii ki var. İddialı bir şekilde gitme arayışı varsa yapabilir. Ama çizmeyi aşarsa onu da çizmenin içine koyarız."

TAKIMDANhangi yabancı oyuncunun ayrılacağı hakkında: "Birisi gelecekse birisi gidecektir. Ocak başında Delgado'nun gelme şansı yüksek. Onu eksikliğini hissediyoruz."

TRANSFERLERİ eleştirilen oyuncular hakkında: "Tabata transfer ettiğimiz dönemde değil sezon başında alternatifti. Nihat ise hak ettiği para ile geldi."

PERFORMANSI tartışılan Tello hakkında: "Kendine özgü mutsuzluğu var. Milli takım sonrası çok detaylı bir konuşma yapacağım kendisiyle."