"G.Saray'ın çıkarları için giderim"

Salı 17.11.2009 00:00
ABONE OL
Galatasaray'ın tecrübeli savunma oyuncusu Servet Çetin, Avrupa'da bir kulübe transferinin, ancak sarı-kırmızılı kulübün çıkarları doğrultusunda olabileceğini söyledi.

GS Bonus Taraftar Kredi Kartı'nın tanıtım organizasyonunda Lig TV'ye açıklamada bulunan Servet Çetin, olası bir transferi konuşmak için şu an çok erken olduğunu belirtirken, ''Kulübüme iyi para kazandırırsam ve başkanım da izin verirse Avrupa'da oynamak istediğimi daha önce söylemiştim. Şartlar oluşursa transfer olabilir, ama Avrupa'ya, Galatasaray'ın çıkarlarını düşünerek giderim'' dedi.

Sezon başında Marsilya ile yaptığı transfer görüşmelerine de değinen Servet, ''Sezon başında transferim bitmiş gibiydi, ama sonradan aksilikler oldu. Ben de hata yaptım. Bundan sonra yüzde 100 imza atılmadıktan sonra konuşmaya gerek duymuyorum'' diye konuştu.

NONDA: TEK FORVET OLMAK KOLAY DEĞİL

Bu arada, Milan Baros'un sakatlanmasının ardından Galatasaray'ın forvetinde tek isim olarak kalan Shabani Nonda, yoğun maç trafiği içinde bunun zorlu olacağını belirterek, ''Maçlar art arda geliyor. Takımda tek forvet olmak kolay değil. Ocak ayına kadar bir çözüm bulunacağını umuyorum'' dedi.