Onlar çekinsin

Kazım yine iddialı konuştu: "Beşiktaş'ın çekinmesi lazım, çünkü biz daha iyi durumdayız. Defans oyuncuları beni fizik güçleriyle durduramıyor. Bence başka bir yol denemeliler."

Salı 17.11.2009
Son Güncelleme: Salı 17.11.2009
ABONE OL
Daha önce "Beşiktaş yerine Fenerbahçe'yi tercih ettiğim için İnönü'de bana tepki oluyor. Ama ben o tepki altında daha iyi oynuyorum. İnönü'ye bayılıyorum" açıklaması yapan Kazım Kazım, hafta sonu oynanacak derbi için FB TV'de de iddialı konuştu. Kazım, 15 günlük aranın kendileri için avantaj olduğunu belirterek "Beşiktaş bizim için önemli bir rakip. Ancak onların bizden çekinmesi lazım. Çünkü biz daha rahat bir konumdayız. Maça 3 puan için çıkacağız ve iyi oynayıp kazanacağız" dedi.

TOPA BAKIYORUM
Güçlü fiziği nedeniyle hakemlerin her zaman rakip oyuncuya faul yaptığını düşündüğünü ifade eden Kazım, "Oysa ben her zaman topa hamle yapmaya çalışıyorum. Defans oyuncusuna bakmıyorum. Kayserispor maçında hakeme bunu anlatmaya çalışırken sarı kart gördüm. Savunmacılar beni fizik güçle durdurmaya çalışıyorlar. Ancak bu pek işe yaramıyor. Bence başka bir yol bulmalılar" diye konuştu.