Fenerbahçe 2010'a lider girer

Yazarlarımıza "Zirvedekiler ilk yarıyı kaç puanla bitirir?" diye sorduk. Çoğunluğa göre devrenin lideri Fenerbahçe. İki kişiye göre 2010'a lider gireni averaj belirler

Salı 24.11.2009
Son Güncelleme: Salı 24.11.2009
ABONE OL
SABAH yazarları, ilk yarının falına baktı. Kalan maçlarda hangi takımın kaç puan alacağı yönündeki anketimize göre "2010'a kim lider girecek?" sorusunda "Fenerbahçe" yanıtı öne çıktı. 6 yazardan dördü F.Bahçe'nin devreyi lider bitireceği tahmininde bulundu. Levent Tüzemen, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın aynı puanda devreyi bitireceğini öngördü. Ali Gültiken ise bu ikiliye Beşiktaş'ı ekledi. Her iki yazara göre de 17 hafta sonunda birden fazla takım 39 puana ulaşacak ve lideri averaj farkı belirleyecek. (Not: Türkiye Futbol Federasyonu, iki takım arasındaki maçlar tamamlanana kadar ikili averaja değil; genel averaja bakıyor.)

BEŞİKTAŞ'A GÜVEN YOK
Ahmet Çakar, Kayseri'nin Beşiktaş'ı geçip devreyi ilk üçte bitireceğini ve Galatasaray'ı puan olarak yakalayacağını tahmin etti. Gürcan Bilgiç'e göre de Bursa Beşiktaş'ı geçecek. Levent Tüzemen ise Kayseri'nin dört maçta puan kaybetmeyerek Beşiktaş ile devreyi 37 puanda bitireceğini söyledi. 6 yazarımız da Galatasaray'ın Bursa'da puan kaybedeceğini iddia etti.