Operasyona 2 hafta!

Beşiktaş mağlubiyeti, devre arası operasyonunu iki hafta erteletti. Daum, takımın üzerindeki sıkıntıları attıktan sonra yönetimin karşısına çıkacak ve düğmeye basacak

Perşembe 26.11.2009
Son Güncelleme: Perşembe 26.11.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'de devre arası operasyonu iki hafta ertelendi. Beşiktaş maçı sonrası yönetimle konuşmayı planlayan Christoph Daum, derbi mağlubiyeti sonrası yöneticilerden zaman istedi. Öncelikli olarak takım üzerindeki olumsuz havayı yok etmeleri gerektiğini belirten Daum'a sarı-lacivertli idarecilerden de olumlu cevap geldi. Ocak ayında takımdan ayrılacak isimleri belirleyecek olan taraflar, iki hafta daha beklemeye karar verdiler. Buna göre Daum; Kasımpaşa ve Eskişehirspor maçlarının ardından yönetimle masaya oturacak ve Ocak ayında neler yapılacağını karara bağlayacak.

TONİ SESLERİ YÜKSELİYOR
Alman hoca, dünkü idmanda takımı sık sık motive etti. "Kasımpaşa maçında tüm gücünüzü sahaya yansıtıp kazanın" diyen Daum'a, yardımcısı Koch "Güç ve Ruh" sözlerini haykırarak eşlik etti. Öte yandan iki sezondur taraftarlara saç baş yolduran Daniel Güiza'nın biletinin kesildiği öğrenildi. Bayern Münih ile ipleri koparan Luca Toni ismi, camiada yüksek sesle yankılanıyor.