Bayram müjdesi

Trabzon'un yeni teknik direktörü Güneş tatil için Avustralya'ya gitmezse yarın Türkiye'ye geliyor Futbolun tek patronu olacak Güneş, "Trabzon için yeni bir yol haritası belirleyeceğiz" dedi

Ve Trabzon'un yeni teknik direktörü Şenol Güneş oldu. Güney Kore'ye giden asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve genel sekreter Hasan Yener, dün Güneş ile bir araya geldi. Paranın gündeme bile gelmediği görüşmede Güneş'e 4.5 yıllık anlaşma önerildi. Konuşulan tüm konularda hiçbir sorun çıkmadı ve bordo-mavili takımın yeni patronu beklenildiği gibi Şenol Güneş oldu. Yener ve Hacısalihoğlu'nun yarın Türkiye'ye gelecekleri, yanlarında Şenol Güneş'in de olabileceği bildirildi. Daha önce özel eşyalarını toparlayan ve Trabzon'a gönderen Güneş'in yarın gelmesi halinde Eskişehir maçını da izleyeceği bildirildi. Bayram sonrası resmi sözleşmeye imza atacak olan tecrübeli çalıştırıcı ile başkan Sadri Şener haftaya bir araya gelecek ve anlaşmanın detaylarını şekillendirecekler. Bayramı yurt dışında geçirmeyi isteyen Güneş'in yarın gelmezse eşiyle beraber Avusturalya'ya tatile gideceği bildirildi.

'TRABZON'U ÖZLEDİM'
SABAH'a konuşan Hacısalihoğlu, "Şenol Güneş Trazbon'un yetiştirdiği en büyük değerlerden biridir. Tüm camiamız bu yeni sayfada ona destek olsun" dedi. Güneş ise, "Trabzon'u bulunduğu noktadan en üst seviyeye çıkarmak için her konuyu tartışıp yeni çözüm yolları bulacağız. Trabzonspor'u çok özledim. Türkiye'ye döndüğüm zaman takımın yol haritasının detaylarını görüşmek için bir araya geleceğiz" yorumunu yaptı.


BİZE ULAŞIN