Karaman formül arıyor

Kadro dışı kalan 5 futbolcunun yokluğunda sıkıntı yaşayan Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, Eskişehir karşılaşması için altyapıdan 2 futbolcu alacak

Cuma 27.11.2009
ABONE OL
Ligde Kasımpaşa yenilgisi sonrası teknik direktör Hugo Broos'un ipini çekip 5 futbolcuyu da kadro dışı bırakan Trabzonspor'da Pazar günü oynanacak olan Eskişehir karşılaşması için kadro sıkıntısı yaşanıyor. Maça nasıl bir kadroyla çıkacağı konusunda kararsız kalan ve formüller arayan sportif direktör Ünal Karaman, 18 kişiyi tamamlayabilmek için altyapıdan iki futbolcu alacak. Dün basın mensuplarına hiçbir mazeretin arkasına sığınmayacaklarını söyleyen Karaman, "Oynayacak futbolcular kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklardır" diye konuştu.

KALEDE ONUR OLACAK
Bu arada dünkü idmanda kadro dışı kalan Gökhan, Egemen, Sylva, Song ve Engin yine takımdan ayrı koşu yaparken, sakatlığı bulunan Yattara, hasta olan Tjikuzu ile sakatlıktan yeni çıkan Zafer Yelen yer almadı. Karaman'ın Eskişehir maçına şu 11'le çıkması bekleniyor: Onur, Serkan, Giray, Tayfur, Serhat, Selçuk, Ceyhun, Colman, Gabric, Alanzinho ve Umut.