Adım adım destek

Sarı-lacivertli taraftarlar, seyircisiz Kasımpaşa maçında Fenerbahçe'yi yalnız bırakmayacak. Takım Samandıra'dan stada meşalelerle götürülecek, maç esnasında da stat dışından destek verilecek

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle 2 maç seyircisiz oynama cezası alan Fenerbahçe, bu cezanın ilkini bugün Kasımpaşa önünde çekecek. Ancak tribünde yerini alamayacak olan sarı-lacivertli taraftarlar, takıma desteğini tüm gün boyunca verecek. Bazı taraftar grupları saat 17:30'da Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde toplanarak, buradan takım otobüsüyle birlikte stada kadar gelecek. Takım Şükrü Saracoğlu'na konvoylar ve meşaleler eşliğinde giriş yapacak. Bazı gruplar ise saat 17:00'den itibaren Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda toplanıp stada gidecek. Maç esnasında da Şükrü Saracoğlu'nun çevresinde birçok taraftar grubu olması bekleniyor. Sarı-lacivertliler tribünde olmasa da stat dışından takımlarına desteği kesintisiz sürdürecekler.

6'NCI SEYİRCİSİZ RANDEVU
Öte yandan Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 6'ncı kez seyircisiz bir maça çıkacak. Sarı-lacivertliler bundan önce Şükrü Saracoğlu'nda oynadığı 5 seyircisiz karşılaşmada 3 galibiyet 2 beraberlik almıştı. Fenerbahçe seyircisiz maçlarda 2002-03 sezonunda Adanaspor'la 1-1, 2005-06 sezonunda ise Diyarbakırspor'la 2-2 berabere kalmış, son üç seyircisiz maçında ise 2005-06 sezonunda ligde Kayseri Erciyes'i 4-2, 2006-07 sezonunda kupada İnegölspor'u 6-0 ve yine 2006-07 sezonunda kupada Gençlerbirliği'ni 2-1'lik skorlarla mağlup etmişti.

BİZE ULAŞIN