Gökhan isyan etti

Gökhan Gönül: "Beşiktaş maçında tribünden yabancı madde yağdı. İsteseydik kendimizi yere atar rakip kulübe ceza aldırırdık"

Cumartesi 28.11.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 28.11.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'nin tecrübeli defans oyuncusu Gökhan Gönül sarı-lacivertli kulübe ceza verilmesinin ardından çıktıkları Beşiktaş maçında da sahaya yabancı madde atıldığını ancak başkalarının ceza alması için uğraşmadıklarını söyledi. FBTV'ye konuşan Gökhan , "Sahaya bir tane su bardağı atıldı diye ceza veriliyor. Beşiktaş maçında kameralardan görünmedi ama sahaya çok bozuk para atıldı. Tribünden gelen o demir parçası çok can yakıyor. Benim maçtan sonra kafamda yaralar oluştu. Biz de kendimizi yere atabilirdik. Ancak, biz oynamaya çalışan ve oyundan zevk alan bir takımız. Biz ceza yedik ama başkaları da ceza yesin diye bazı şeyleri yapmadık" dedi. Gökhan, Kasımpaşa maçını kazanmak zorunda olduklarını da sözlerine ekledi.

NEŞELİ BAYRAMLAŞMA
Fenerbahçe'de, dün yapılan antrenman öncesi gerçekleştirilen bayramlaşma töreni renkli görüntülere sahne oldu. Daum, idmanda kanat ve duran top organizasyonlarına önem verirken, Emre dinlendirildi, Santos ise ayrı çalıştı.