Kaptan ağladı

Maç öncesi müziğin sesini açtırıp tribünleri coşturan Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan son dakikada gelen golle kulübede yıkıldı, abiler tesellide zorlandı

Pazartesi 07.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 07.12.2009
ABONE OL

Galatasaray kaptanı Arda Turan dün akşam başından sonuna kadar oldukça ilginç bir maç yaşadı. Karşılaşma öncesi sahada ısınırken müziğin sesini kısık bulan Arda saha kenarına giderek saha görevlisine, "Bugün lider olacağız. Taraftarlar uyuyor. Biraz sesi aç, hareketlendir ortalığı" diye uyarıda bulundu. Bir süre sonra hareketlenen kapalı tribün, "Arda Turan, Rijkaard'ı buraya getir" diye tezahürata başladı. Kaptan, Hollandalı teknik adamın yanına gitti ancak Rijkaard maçın başlamasına az bir süre kaldığı için kapalıya yönelmedi. Arda iyi bir futbol sergilediği karşılaşmanın uzatma dakikaları başlarken Arda yerini Aydın Yılmaz'a bıraktı, kaptanlık bandını ise Ayhan'a verdi.

*FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

MUSTAFA SARP: "FORMAMI KENDİM YIRTTIM"

ABDULLAH AVCI: "RAKİPTEN FAZLA İSTERSEN ALIRSIN"

MELİH ŞABANOĞLU MAÇI BÖYLE YORUMLADI

YAZAR YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TESELLİDE YETERSİZ KALDILAR
Kulübede arkadaşlarının yanına giden genç yıldız, uzatmaları endişeli bir şekilde izlerken son frikik atışında yüzünü Emre Aşık'ın sırtına gömerek atışı seyredemedi. İstanbul BŞB'nin golü bulmasıyla yere yıkılan Arda'yı tesellide abileri Emre Aşık, Aykut ve Elano yetersiz kaldı. Ağlamaya başlayan Arda'ya soyunma odasına kadar Johan Neeskens eşlik etti.