Nihat Kartal'ı ikiye böldü

Manisa maçını izleyen Beşiktaşlı yöneticiler birçok pozisyonu değerlendiremeyen Nihat'a, "Atacaksa atsın artık" diye çıkıştı. Denizli ise talebesine sahip çıktı

Pazartesi 14.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 14.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş, Manisaspor'a deplasmanda puan kaptırıp liderle puanını eşitleme şansını kaçırırken, protokol tribününde maçı izleyen Beşiktaşlı yöneticilerden Nihat'a tepki vardı. Karşılaşmada Beşiktaş'ın en çok şut çeken (7) ismi olan Nihat Kahveci, bunların hiçbirinde mutlu sona ulaşamadı. Geçen hafta Diyarbakır karşısında da mutlak goller kaçıran ve İnönü'de tribünlerin yuhaladığı Nihat için dün bazı yöneticiler, "Ligde 16. haftaya geldik. Hala 'Düzeleceğim, toparlanacağım' diyor. Yeter artık, atacaksa atsın" diyerek tepkilerini gösterdiler.

KARŞILAŞMADAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

HOCASI NİHAT'A GÜVENİYOR
Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli ise performansı eleştirilen Nihat'a güvendiğini açıkladı. Denizli, "Zaman zaman iyi vuruşlar yapıyor. Devamlı gol pozisyonlarının içinde. Bir şanssızlığı var ama bu, böyle devam etmez tabii ki. Nihat üzerindeki şanssızlığını atacaktır. Nihat'a ekstra bir fırsat tanımıyorum, çalışmalarının karşılığını alıyor" yorumunu yaptı.