Karneyi verdi!

G.Saray'ın Hollandalı hocası Rijkaard, Florya'da yarı yıl tatilini beklemeden karneleri müdüriyete teslim etti! Serkan Çalık, Serkan Kurtuluş, Alparslan, Linderoth ve Aydın sınıfta kaldı G.Saray'ın Hollandalı hocası Rijkaard, Florya'da yarı yıl tatilini beklemeden karneleri müdüriyete teslim etti! Serkan Çalık, Serkan Kurtuluş, Alparslan, Linderoth ve Aydın sınıfta kaldı

Çarşamba 16.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009
ABONE OL
Galatasaray'ın öğretmeni Frank Rijkaard, sömestre tatiline üç ders günü (Sturm Graz, Gençlerbirliği, Trabzonspor 'Kupa') kala karneleri hazırladı ve müdür yardımcısı Haldun Üstünel'e teslim etti! Hollandalı hoca, iki öğrencisini devamsızlıktan, üçünü ise derslere konsantre olmamaktan dolayı sınıfta bıraktı. İşte Rijkaard'ın "Başka okula nakil olsunlar" dedikleri:
- Linderoth: Fizik olarak takımın seviyesine çıkamadı. Kalitesini gösteremedi. Devre arasında ülkesi İsveç'e dönecek. Devamsızlıktan kaldı.
- Serkan Çalık: Linderoth gibi gurbetçi oyuncu da devamsızlıktan sınıfta kalanlardan. Ağır sakatlığı sonrasında çift kalelerde takımın oyununa ayak uyduramadı. Yollar kesinlikle ayrılıyor.
- Aydın Yılmaz: Anaokulundan beri Galatasaray'da! Dersini iyi çalışmıyor. Rijkaard'ın verdiği tüm fırsatları birer birer harcadı. Kiralanması bekleniyor.
- Serkan Kurtuluş: Hollandalı hocanın sınıfında istemediği bir başka genç öğrenci. Sabri ve Uğur'un yokluğunda bile Rijkaard'ın gözüne giremeyen Serkan da dolabını boşaltacak olanlardan.
- Alparslan Erdem: Gurbetçi oyuncuya Florya okulunun dersler ağır geldi. Rijkaard, zayıf fiziği nedeniyle Alparslan'a şans tanımadı. İkinci yarıda başka bir okula kayıt yaptıracak.

'İZNİ İPTAL EDİLSİN' HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

'İKİ TARAF DA İSTEMELİ' HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

'MAKUKULA'YI AL BAŞKAN' HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

'ASLAN'IN SOĞUK HAVA İMTİHANI' HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...