Yahia'dan yeşil ışık

Çarşamba 16.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 16.12.2009 11:09
ABONE OL
Almanya'nın Bochum takımının stoperi Antar Yahia, Galatasaray ve Spartak Moskova'nın kendisini yakından izlediğini söyledi. 27 yaşındaki Cezayirli futbolcu, ülkesinin Jamaloo gazetesine yaptığı açıklamada, "Spartak Moskova yerine Galatasaray'ı tercih ederim. Çünkü Avrupa kupalarında oynuyor" diye konuştu.

Sakatlıklardan çok çeken Cimbom, defansın göbeğine takviye yapıyor. 27 yaşındaki Antar Yahia'yı Spartak Moskova da istiyor.

Gökhan Zan, Emre Aşık ve Emre Güngör'ün sık sakatlık yaşamasıyla stoperde sıkıntı çeken G.Saray ara transfer için atağa kalktı. Cimbom'un Bochum'da forma giyen Cezayirli Antar Yahia'yı istediği öğrenildi. Yahia, ülkesinde yayın yapan Jamaloo gazetesine verdiği demeçte, "Beni Spartak Moskova ve G.Saray istiyor.
Türk yöneticilerle görüşüyorum. Avrupa Ligi'nde oynadığı için ilk tercihim G.Saray" diye konuştu.

15 GÜN İÇİNDE NETLEŞİR

Cezayir Milli Takımı'nda da forma giyen Yahia, "Kendime büyük bir hedef seçtim. İspanya veya İngiltere'de forma giyeceğim. Fransa ile Almanya'da oynamak bana büyük tecrübe kazandırdı. G.Saray'ın teklifine daha sıcak bakıyorum. Çünkü Avrupa Ligi'nde oynuyorlar. Türkiye'den büyük bir çıkış yakalayıp İspanya veya İngiltere'ye gideceğim. 15 gün içinde içinde transferim kesinleşir" dedi.

SPOR GÜNDEMİNDEN BAŞLIKLAR

"KARNEYİ VERDİ! " HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...


"MAKUKULA'YI AL BAŞKAN" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

GALATASARAYA GELEN EN İYİ YABANCILAR (Galeri İçin Tıklayınız )

GALATASARAY ALBÜMÜ (Galeri İçin Tıklayınız )