A.Madrid-G.Saray eşleşmesine tepkiler

Cumartesi 19.12.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 19.12.2009
ABONE OL
ADNAN POLAT: Gruptan birinci olarak çıktık ve hedeflediğimiz puanları topladık. Avrupa Kupası'nda bu turlarda rakibin ismi önemli değil. Biz hedefi sezon başında koyduk, sonuna kadar gitmeyi istiyoruz. Rakip Atletico Madrid de olsa amacımız değişmez. Turu geçeceğiz, teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz.

ADNAN SEZGİN: Büyük hedeflerimiz var. Bir yerlere ulaşmak istiyorsak, güçlü takımları elemek zorundayız. İspanyol ekibi, bu sene başarılı olamasa bile geçmişte büyük başarılara imza atmış, ülkesinin önemli takımlarından biri.

JOHAN NEESKENS: Forlan, Simao, Agüero gibi etkili futbolcuları var. Öncelikli amacımız bu rakibi elemek. Hertha Berlin ile eşleşseydik, daha iyi olabilirdi. Ama A.Madrid, İspanya'nın 3. takımı değil. Sevilla, Valencia gibi takımlardan sonra gelir. Kalecimiz Leo Franco'nun onları tanıması avantaj. Genellikle aynı kadroyla devam ediyorlar.

JESUS PITARCH (A.Madrid Spor Direktörü): Özellikle rövanşı onların stadında oynayacak olmamız bir handikap. Galatasaray'ın Baros, Elano, Leo Franco gibi önemli futbolcuları var. Her şeye rağmen ben iyimserim. Çünkü G.Saray bizimle aynı düzeyde bir takım. Şubat'a kadar oyun seviyemizin yükseleceğini düşünüyorum.

İSPANYOL MEDYASI: Frank Rijkaard ve Leo Franco İspanya'ya geri dönüyor. Rijkaard'ın İspanya'yı ve A. Madrid'i iyi tanıyor olması Galatasaray için önemli bir avantaj. Galatasaray yaşlı ama her şekilde zorlu bir takım.