Ağır abi işbaşında

Takım arkadaşlarıyla sürekli atışan Emre, geleneği Trabzon'da da sürdürdü. Önce Volkan'a kızan milli futbolcu ardından Özer'i uyardı

Pazartesi 21.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009
ABONE OL
Başta Brezilyalılar olmak üzere maç içinde sürekli arkadaşlarıyla tartışan Emre Belözoğlu, Trabzonspor deplasmanında bu kez Türk futbolcularla atıştı. İlk yarıda bir Trabzon atağı sonrası topu eliyle hızlı bir şekilde oyuna sokan kaleci Volkan Demirel, milli futbolcunun hedefindeki isim oldu. Emre Volkan'a acele ettiği için tepki gösterirken, topu degajla oyuna sokmasını istedi.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

HAFTANIN SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

MAÇIN EN İYİLERİNDENDİ
İkinci yarıda ise, üst üste top kayıpları yapan Özer Hurmacı, Emre'den uyarı alan isim oldu. Emre, Özer'den daha risksiz pas atmasını istedi. Bu arada sakatlıktan kurtulmasının ardından ilk 11'deki yerini alan milli futbolcu, orta sahada Cristian'la birlikte takımının en etkili ismiydi. Topu ileri taşıyan ve rakibi sürekli rahatsız eden Emre, galibiyetin mimarlarındandı. Bilindiği gibi Emre geçen sezon Beşiktaş deplasmanında Deivid ile, bu yıl ise yine Beşiktaş derbisinde Andre Santos'la sözlü bir tartışmaya girmişti.