Şans ve alın teri

Daum, "Eğer 1-0 kazanıyorsanız, şansınız da olmalı. Trabzonspor da şanssızdı ama biz galibiyeti hak ettik. Çünkü şans, mücadele edenin yanındadır" diye konuştu

Pazartesi 21.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor galibiyeti Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'un da yüzünü güldürdü. Alman hoca galibiyet golünü atan Güiza'yı ve takımını överken, şanslı olduklarını ancak 3 puanı da hak ettiklerini söyledi. Daum, "İlk dakikadan itibaren mücadeleye hazırdık. Ayrıca iyi de futbol oynadık. Güiza'nın bir topu direkten döndü, bir de önemli pozisyona girdi. Ayrıca Bilica da fırsat yakaladı. Trabzonspor'un içerdeki maçlarda baskılı oynayadığını biliyorduk ve buna karşılık verdik. Güiza iyi bir pozisyonu gole çevirdi, iyi oynadı. Özer de iyi bir pozisyona girdi. Belki de pas vermeyip, şut atsa daha iyi olabilirdi. Bizim golümüzden önce Colman'la rakibimiz öne geçebilirdi. Bunu da biliyoruz. Bir maçı 1-0 kazanmanız için şans gerekir. Trabzonspor da kaçırdığı gollerle şanssızdı. Ancak şans mücadele edenin yanında olur. Biraz şanslıydık ama hak ederek kazandık" ifadesini kullandı.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

HAFTANIN SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

"OKÇU'NUN İŞİNE BAK" HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

TRABZON'DA TARİH TEKERRÜR ETTİ

"İYİSİNİ BULMAK ZOR"
Transfere de değinen Daum, "Devre arası kontratsız futbolcu bulmak zor. Ancak umarım iyi bir takiple takıma yararlı iyi bir transfer yapabiliriz" dedi.

MAHMUT AKSU: HAKEM YILDIRIM BANA VURUYORDU

"BU KEZ PARÇALI BULUTLU!"

TRABZON'DA % 100 HÜZÜN