Biraz top oyna!

G.Saray ile flört eden Serdar Özkan'a dün İzmir'de bir taraftar, "Biraz top oyna" deyince genç yıldız çıldırdı ve "Sana mı soracağım top oynarken" diye karşılık verdi

Salı 22.12.2009
Son Güncelleme: Salı 22.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş, son 4 sezonda üç kez müzesine götürdüğü Türkiye Kupası'na iyi başlamak istiyor. Dün son idmanını İstanbul'da yapan siyah- beyazlılar, taktik ağırlıklı çalışma sonrası İzmir'e gitti. Siyah beyazlılar, İzmir'de tatsız bir olay ile karşılaştı. Bir taraftar G.Saray ile flört eden Serdar Özkan'a, "Serdar biraz top oyna" dedi genç futbolcu ise sinirlenerek, "Sana mı soracağım top oynarken" karşılığını verdi. Serdar'ı takım arkadaşları güçlükle otobüse bindirdi. Kartal'da sakatlıkları süren Rüştü, Hakan, Ferrari, İbrahim Kaş, Batuhan, Nihat ve İbrahim Kaş kafileye alınmadı. Beşiktaş bugün 20.30'da başlayacak maç için karayoluyla Manisa'ya geçecek.

İLK YARIDA GOL KRALLIĞINDA SON DURUM

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

İLGİNÇ STADYUM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

RÜŞTÜ MASADA, KORCAN KALEDE
Rüştü dün burnundaki kırık nedeniyle başarılı bir ameliyat geçirirken, el bileğindeki kırık kaynamadığı için ikinci operasyonu bekleyen Hakan'ın da yokluğunda kalede Korcan Çelikay görev yapacak. A2 Takımı'nın file bekçisi Rasim Mutlu da yedek soyunacak.
Öte yandan bugün Ziraat Türkiye Kupası A Grubu'nda yer alan Antalya, 17:30'da Eskişehir'i konuk edecek.

2000'LERİN EN İYİ 10 YABANCI SPORCUSU

SON 10 YILA DAMGASINI VURAN FUTBOL OLAYLARI