Ya sağlam dön ya hiç gelme!

Mustafa Denizli, ülkesinde tedavi olan Arjantinli oyuncusu Delgado hakkında net konuştu: "Şartlar 1 aylık süre tanıyor ancak benim o kadar zamanım yok. 15 Ocak'a kadar ya sağlam gelecek ya da gelmeyecek"

Perşembe 31.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarına dün Ümraniye tesislerinde başladı. Ezeli rakiplerine göre açılışı erken yapan siyah-beyazlılarda teknik direktör Mustafa Denizli, ilk idman sonrası basın mensuplarıyla sohbet edip transferden Matias Delgado'nun sağlık durumuna kadar birçok konuda açıklamalar yaptı. Sakatlığı nedeniyle sözleşmesi 6 aylığına dondurulan Delgado'nun, durumunun hâlâ belirsiz olduğunu ve ülkesinde tedavisine devam edildiğini belirten Denizli, "Delgado ya sağlam gelecek ya da gelmeyecek. Kasığında bazı bölgelerde sorunları var. Bir santime yakın yırtık bulunuyor. Tedavisini sürdürüyor. Delgado'yla ilgili 1 aylık süre var ama benim o kadar zamanım yok. Şartlar Ocak ayına kadar süre tanıyor. Delgado ile 15 Ocak tarihine kadar bekleyebiliriz. Doktorun vereceği sağlık raporunu göreceğim ama durumunu burada da görmek lazım" şeklinde konuştu.

BİZ BİZE YETERİZ
Ramazan Özcan dışında transfer düşünmediklerini de, "Biz bize yeteriz" diyerek belli eden tecrübeli çalıştırıcı, "Gelecek kimseye ihtiyacımız yok. Raporumuz doğrultusunda gideceklere yardımcı oluruz. Sakatlıklar nedeniyle bir kaleci aldık. Ancak Ramazan'ın gelişi, Korcan'ın gideceği anlamını taşımaz. Korcan da kadroda kalacak" ifadesini kullandı. Denizli, idmana katılmayan Batuhan hakkında ise, "Kafasında transfer olmuş" yorumunda bulundu.

HERŞEY ESKİSİ GİBİ OLSUN
Alt yapı koordinatörü Gökhan Keskin'in, "A2'ye kimse önem vermiyor" şeklindeki açıklamalarına da değinen kurt teknik adam, "Gökhan Keskin'i davet ettim ve kendisiyle görüştüm. Beşiktaş camiası şunu bilsin, altyapımızda Süper Lig'de, herhangi bir takımda oynayacak oyuncu varsa, düşünmeden alırım. Yapılması gereken neyse yapıyoruz" dedi. Denizli, yeni yıl dileğinin sorulması üzerine de, "Her şey eskisi gibi olsun" yanıtını verdi.

Dünyanın en seksi bayan sporcuları

Bir zamanların yıldız futbolcuları

Takımların simge ve sembolleri

Ünlüler hangi takımı tutuyor?