Şenes Erzik'ten Güvener'e ayar!

Erzik; Pro-Lisans konusu için, "FGM'nin gayretleriyle gerçekleşti" diyen Güvener'e sitem etti ve ifadenin değiştirileceğini umut ettiğini belirtti

Merkez Hakem Kurulu'nun düzenlediği 2009-2010 Üst Klasman Hakem, Yardımcı Hakem ve Gözlemci Semineri, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'in de katılımıyla dün İstanbul'da başladı. TFF Onursal Başkanı Erzik, Genel Sekreter Ahmet Güvener'in 25 Aralık 2009'da Pro-Lisans ile ilgili yaptığı açıklama için Güvener'e sitemde bulundu. Erzik, Pro-Lisans konusunda, Futbol Geliştirme Merkezi'nin önemli gayretleri sayesinde TFF'nin hem Jira Konvansiyonu'na hem de UEFA Hakem Konvansiyonu'na üye olduğunun önemine dikkat çeken Güvener'e, "TFF'nin sitesindeki ifadeden okudum. Bugüne kadar Türkiye'deki bütün Futbol Federasyonlarının bu konuda emeği geçti" diyerek gönderme yaptı. Güvener'e ismiyle hitap eden Erzik, "TFF'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklamada Güvener'in kullandığı ifadenin değişeceğini umuyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

FIFALARA KOKARTLARI TAKILDI
TFF tarafından FIFA kokartı takılmasına karar verilen hakemler, kokartlarını Erzik ile Özgener'den aldı. Hakemlere eğitim veren UEFA Hakem Konvansiyonu üyesi Larsen ile Hakem Komitesi üyesi Uilenberg'e de teşekkür plaketi verildi.

BİZE ULAŞIN