'Ben de takla atıyorum ama'

Yılmaz Vural; "Maradona takla atıyor, kokain kullanıyor ama milli takımı çalıştırıyor. Biz hiçbir yere getirilmiyoruz" dedi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Antalya'da katıldığı Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin seminerinde yine ilgi çekici açıklamalar yaptı. Geçmişte bazı kulüp yöneticilerinden görevi bırakması yönünde çeşitli tehditler aldığını kaydeden Vural, "Silah çeken yöneticiler olmadı değil. Şimdi yok böyle şeyler. Kötüyü hatırlamayalım, geldi, geçti" derken Türk antrenörlerin uluslararası alanda eksikliğinde bu görevi ona vermeyenlerin de katkısı bulunduğunu belirtip şöyle konuştu: "Bu ülkede 5-10 tane antrenörün ismini torbaya atın ve çekin. Çıkacak kişi de milli takımımızı çalıştırır" Takla attığı için şovmenlik yapmakla suçlandığını söyleyen Vural, "Maradona da takla atıyor. Hatta kokain de kullandı ve milli takımın başına getirildi. Biz hiç bir göreve getirilemiyoruz. Türk, yabancı... Kafatasçı zihniyet doğru değil" diye konuştu. Vural, bazı futbolculara tokat atmasıyla ilgili olarak ise, "Hata olduğunu kabul ediyorum. Alex Ferguson da Beckham'a krampon fırlatmıştı" dedi.

MONACO MODELİ
Yılmaz Vural, Kasımpaşa'daki R.Tayyip Erdoğan Stadı için, Monaco'nun ünlü II.Louis Stadı gibi bir çalışmanın olduğunu belirterek, "Bölgede çok büyük bir kot farkı var. Araziye otopark, üstüne de alışveriş merkezi, en üstüne de stat olacak şekilde bir proje hazırlandı" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ
BİZE ULAŞIN