Orduspor'a G.Saray maçı öncesi moral

Ordu Valisi Orhan Düzgün, Ziraat Türkiye Kupası (B) Grubu'nda yarın sahasında Galatasaray ile karşılaşacak Orduspor ile kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Düzgün, Boztepe Tesisleri'nde bir araya geldiği oyunculara ve teknik heyete moral verdi.

Orduspor'un yarınki maçtan galip ayrılacağına inandığını vurgulayan Düzgün, şunları söyledi:

''Uzun bir aradan sonra Galatasaray Ordu'ya gelecek. Grupların açıklanmasından bu yana Ordulu vatandaşlar büyük bir heyecan içine girdi. Maç saati yaklaştıkça, bütün vatandaşlarımız heyecanı artıyor. Tabii ki Galatasaray büyük bir takım, öncelikli olarak Galatasaray'ın Ordu'ya gelmesini sağlayan bütün Ordusporlu futbolcuları tebrik ediyorum. Burada önemli olan, kupada gruplara kalmaktı. Ben Orduspor'un Galatasaray'ı yeneceğine inanıyorum. Bu kahvaltı, takımın moral bulması amacıyla düzenlenmiştir. Yarın akşam, Ordu'nun galibiyet sonrası büyük bir sevinç içinde olacağına inanıyorum.''

Vali Düzgün, devre arasında Orduspor'un yeni transferler ile gücüne güç kattığını da sözlerine ekledi.
Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen ise ''Bu kulübün başkanı olarak takımın son zamanlarda attığı hamlelerle daha iyi seviyelere geldiğine inanıyorum'' dedi.

Sahaya galibiyet için çıkacaklarını ifade eden Türkmen, şöyle devam etti:

''Taraftarlarımız, kesinlikle sahaya galibiyet için çıkacak bir Orduspor izleyecek. Galatasaray'ın büyük bir takım olduğuna inanıyorum ama Orduspor da hafife alınacak bir takım değil. İnşallah saha ve seyirci avantajını en iyi şekilde kullanarak, gruptaki ilk maçımızı kazanacağız.''

Öte yandan, bazı taraftar temsilcileri, kahvaltıya katılan Vali Orhan Düzgün, Belediye Başkanı Seyit Torun, Kulüp Başkanı Nedim Türkmen ve Teknik Direktör Ahmet Akcan'a çiçek ve kaşkol vererek başarılar diledi.
BİZE ULAŞIN