Gökhan F.Bahçe'ye!

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un milli futbolcu için 3 milyon 250 bin Euro + Burak karşılığında anlaştığı öğrenildi

F.Bahçe ile Trabzon arasındaki Gökhan Ünal pazarlığında bitmek üzere. Semih'in sözleşmesinin iradesi dışında uzatılmasıyla başlayan kriz ile Güiza'nın istikrarsız grafiği sonrası yerli bir forvet için ilk önce Trabzon'un kapısını çalan sarı lacivertli kulüp, Gökhan için Trabzon'a yeni bir teklif götürdü. Trabzon Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ile F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım arasındaki görüşmelerden farklı rakamlar ortaya çıktı. Trabzon Kulübü, Gökhan için 4 milyon euro+bir futbolcu isterken, F.Bahçe 3 milyon euro+bir futbolcu önerdi. Fakat bu teklif için anlaşma sağlanmadı. F.Bahçe rakamı 3.5 milyon euroya çekmeye çalışırken, Trabzon ise 4'ten aşağı inmedi. Fakat dün gece geç saatlerde iki kulübün 3.250 bin Euro + Burak Yılmaz için anlaştığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İki takım arasında bu gelişmeler yaşanırken Gökhan da F.Bahçeli olmak için saatleri saymaya başladı. Takasta adı geçen Burak, Eskişehir'de kiralık olarak oynadığı için, bu kulübün de Fenerbahçe tarafından ikna edileceği öğrenildi.

YENER: FENERBAHÇE ÇOK CİDDİ
Galatasaray da Gökhan Ünal için teklif götürmüş ve 5 milyon euroluk bonservis bedeli sonrası ise geri adım atmıştı. Bu arada bu transferle ilgili Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener de dün gündüz saatlerinde şu açıklamayı yaptı: "Futbolcumuzu Fenerbahçe ve Galatasaray ısrarla istiyor. Tabii ki Fenerbahçe, bir futbolcuyla ilgilenmişse her zaman biraz daha önde olur. Fenerbahçe'nin teklifi, Galatasaray'ın teklifinden çok daha ciddi."

GÜNEŞ ONAY VERDİ
Gökhan Ünal'ın transferine Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş de onay verdi. Şenol Güneş, "Kulübün menfaatleri için gitmesine izin verebilirim" derken bu iznin verilmesinde dün gece Trabzonsporlu olan Kolombiyalı Gutierrez ile Murat Tosun'un transferleri de önemli rol oynadı.

3 BÜYÜKLERİN EFSANEVİ İSİMLERİ

FUTBOLCULARIN LAKAPLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

TEKNİK DİREKTÖRLERİN ÇILDIRDIĞI ANLAR - GALERİ

TAKIMLARIN SİMGE VE SEMBOLLERİ

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARI

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

19.YY SPOR ALETLERİ
BİZE ULAŞIN