Çizgilerin üstü maç oynanırken 2 kez temizlendi

Galatasaray ile Gaziantepspor arasında büyük mücadeleye sahne olan lig karşılaşmasında, kar yağışı, zaman zaman saha çizgilerinin kapanmasına neden oldu.

Maçın hakemi Aytekin Durmaz ilk ve ikinci yarının ortasında oyunu durdurarak, görevlilere çizgilerin üzerinde biriken karları temizletti.

Galatasaray'ın bu sezon kadrosuna kattığı Mustafa, ligdeki 3 golünün ikisini Gaziantepspor'a attı.
Ligin ilk maçında Gaziantepspor filelerini havalandıran Mustafa, ikinci yarının ilk maçında da Gaziantepspor'a gol atmayı başardı. Mustafa, ligde Beşiktaş filelerini de havalandırmıştı.

Galatasaraylı taraftarlar, karşılaşmanın 59. dakikasında bir penaltı atışından yararlanamayan Nonda'yı, 62. dakikada attığı bir şuttan sonra protesto ettiler.

Bazı taraftarlar, Nonda'nın kötü şutu sonrasında oyuncuyu ıslıklarken, bazı taraftarlar da destek verdi. 63. dakikada Elano oyundan alınıp, yeni transfer Jo oyuna girerken, bu anda Nonda kendisinin çıkacağını sanarak saha kenarına hareketlendi. Ancak Teknik Direktör Frank Rijkaard, çift forvete dönerek Nonda ile Jo'yu birlikte oynattı.

OLCAN'A KAR TOPU VE KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT


Galatasaraylı taraftarlar, bir dönem Fenerbahçe forması giyen Olcan'a tepki gösterdiler.
Önce Olcan aleyhine küfürlü tezahürat yapan taraftarlar, daha sonra bu futbolcuya kartopu attılar. Ancak, bazı taraftarlar da kartopu atanlar aleyhine küfürlü tezahürat yaptılar.

AHMET'İN KIRMIZI KART GÖRMESİ

Karşılaşmanın 33. dakikasında Caner ile girdiği ikili mücadelede yerde kalan Ahmet, yardımcı hakem M. Emre Eyisoy'a tepki gösterdi. Eyisoy, bu tepki sonrasında hakem Aytekin Durmaz'ı uyararak Gaziantepsporlu Ahmet'i direkt kırmızı kartla oyundan attırdı.

Gaziantepspor, Ahmet'in oyundan atılmasıyla 57 dakika, güçlü rakibi karşısında 10 kişi mücadele etmek zorunda kaldı.

BİZE ULAŞIN