Milat çarşamba

Nihat Özdemir yabancı transferiyle ilgili net konuştu: Görüşmelerimiz sürüyor. Önümüzdeki çarşamba ya da perşembe günü sonuçlanacak. En iyisini alacağız

Pazar 24.01.2010
Son Güncelleme: Pazar 24.01.2010
ABONE OL
Fenerbahçe'de merakla beklenen yabancı transferiyle ilgili ilk resmi açıklama Divan'da Başkanvekili Nihat Özdemir'den geldi. Gerekli mevkiilere gerekli transferleri yapmak için izleme ve görüşmelerin devam ettiğini belirten Özdemir, "Daum ve Kocaman, bizi memnun eden bir çalışma düzeni içindedir" dedi. Transferin çarşamba ya da perşembe günü sonuç vereceğini ifade eden Başkanvekili, "Takımımız için en iyisini yapacağız. Taraftarımız merak etmesin" diye konuştu.

GAMST PEDERSEN İDDİASI
Fenerbahçe'de yönetici Cihan Kamer ve Aykut Kocaman'ın bu hafta tekrar Brezilya'ya gideceği öğrenildi. Kamer'in Dentinho için Corinthians yöneticileriyle son kez pazarlığa oturacağı ve 10 milyon Euro'luk bonserviste indirim isteyeceği bildirildi. Öte yandan İngiliz Daily Mirror Gazetesi, Fenerbahçe'nin Blackburn'de forma giyen Norveçli Morten Gamst Pedersen'i renklerine bağlamak istediğini ileri sürdü.