Jo delikanlı çıktı!

G.Saray Başkanı Polat: "Jo, daha cazip teklifler almasına rağmen 'G.Saray'a söz verdim. Sözümden dönmem' dedi. Ona 650 bin Euro ödeyeceğiz"

Galatasaray Başkanı Adnan Polat yeni transferleri Jo hakkında dün GS TV'de "Transferini kimse mümkün görmüyordu. Başka kulüplerden Manchester City'ye daha büyük teklifler geldi. Bize söz vermişti. 'Sözümden dönmem' diyerek çok daha mütevazı bir teklif yapmış olmamıza karşın Galatasaray'a geldi. Avrupa'da oynayamayacak olması büyük şansızlık" açıklamasını yaptı. Galatasaray'ın Jo'ya 4 ay için 560 bin Pound (Yaklaşık 650 bin euro) ödeyeceği öğrenildi. Jo'nun aklını çelmeye çalışan kulübün eski takımı CSKA Moskova olduğu, sambacıyı bonservisiyle almak istediği ve sadece imza parası olarak 2 milyon Euro önerdiği iddia edildi.

KEWELL SIKINTISI
Polat'ın açıklamaları arasındaki "Kewell'ın sakatlanması çok üzücü. Daha önce de bir sakatlığı vardı. Kasık bölgesinden ameliyat olmuştu. Avustralya'da bir operasyon geçirmesi, bu durumda Nisan'a kadar oynamaması söz konusu. O zaman sezonun son 4-5 maçı oynayabilir. Dolayısıyla orada da büyük bir sıkıntı yaşıyoruz. Avrupa maçlarında santrfor olarak sadece Shabani Nonda kalıyor. Bu hafta içinde bunu çözmeliyiz çünkü transfer bir hafta sonra bitiyor" ifadeleri ise Dos Santos'un bittiğinin ve Kewell'ın gönderileceğinin sinyali gibiydi.

BİZE ULAŞIN