Tello ikiye böldü

Beşiktaş yönetiminin Delgado için Tello'yu taca çıkarması, camiayı ikiye böldü. Şilili yıldızın takımda kalmasını isteyen taraftarlar, "Tello'yu Tabata'ya kurban etmeyin" yorumunu yaptılar

Beşiktaş'taki Matias Delgado'nun dönmesiyle alevlenen yabancı krizine sonunda taraftarlar da dahil oldu. Başkan Yıldırım Demirören'in, "Takıma dönerse şampiyon oluruz" dediği ve teknik direktör Mustafa Denizli'nin de güvendiği Delgado için kurban aranıyor. Yönetim, sezon başında Gaziantepspor'dan 8 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer ettiği Rodrigo Tabata'nın gönderilmesine karşı çıkıyor. Seçimi düşünen ve Brezilyalı oyuncunun elden çıkarılmamasını isteyen siyah-beyazlı kurmaylar, Tello'nun yabancı kontenjanını boşaltması için fikir birliğine vardılar. Bu konuda son sözü söyleyecek Mustafa Denizli'nin kararı merakla beklenirken, siyah-beyazlı taraftarlar taca çıkan Tello'ya sahip çıktılar.

TARAFTAR "TABATA" DİYOR!
Taraftar forumlarında "Tello'yu göndermeyin, onu Tabata'ya kurban etmeyin" diyerek Şilili yıldıza destek veren siyah-beyazlılar, Tabata ya da Fink ikilisinden birinin takımdan gönderilmesi gerektiğini düşünüyorlar.
BİZE ULAŞIN