Fulya'yı kapatmayız

Keçeli'nin karar değişikliğinin nedenlerini camianın sorgulayacağını belirten Aksu "Tekrarlıyorum! Fulya'nın hesabını soracağız" dedi

Beşiktaş'ta Metin Keçeli'nin Yıldırım Demirören'in listesini girişini başkan adayı Murat Aksu, "Fulya'nın hesabını soracağımızı söyledik; bir anda İsmail Ünal rahatsız oldu. Sayın Keçeli değerli bir Beşiktaşlı. Ama bu karar değişikliğinin nedenlerini camia sorgulayacaktır" diye yorumladı. Aksu, "Fulya'da müteahhit Aşçıoğlu ile yönetim arasında uyuşmazlıklar mahkemesine hala gidilmedi. Kamuoyuna 'Gidildi' açıklaması yapılmasına rağmen Aşçıoğlu yılbaşında basın toplantısında gidilmediğini açıkladı. Merak ettiğim Fulya'ya niye iskan verilmiyor. İsmail Ünal binaların iskanını niye veremiyor? Niye mahkemeye gidemiyorlar? Yönetime geldiğimiz zaman herkes emin olsun belediye, Aşçıoğlu ve kulüp üçgeninde Beşiktaş'ın menfaatlerini sonuna kadar koruyacağız. Fulya'nın hesabını soracağız" ifadelerini kullandı.

TANITIM GÜNÜ
Murat Aksu bugün Ritz Carlton Otel'de listesindeki yönetici adaylarını tanıtacak. Basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelecek olan Aksu, listesinde yer alan isimleri tanıtıp hedeflerini anlatacak.

Kongre öncesi kritik son gün
Beşiktaş Kulübü'nde 31 Ocak Pazar günü yapılacak seçim öncesi başkan adayları Yıldırım Demirören ile Murat Aksu, bugün mesai saati bitimine kadar daha önce Divan Kurulu'na son listelerini verebilecekler. Murat Aksu, listesinde değişikliğe gitmeyeceğini daha önce açıklamıştı. Yıldırım Demirören ise bugün saat 14.00'te kesin listesini açıklayacak. Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ise, "Eğer adaylar değişiklik yaparlarsa son liste geçerlilik kazanır. Ama listelerinde değişiklik yapmazlarsa da ilk verdikleri listeler geçerli olur" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN