Yıldırım'ın yeni yönetimi

Beşiktaş Kulübü'nde 31 Ocak Pazar günü yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı öncesi yeniden başkanlığa aday olan Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu aday listesini Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'e verdi.

Demirören, Akaretler'deki kulüp binasında kesinleşmiş yönetim kurulu aday listesini Karadeniz'e teslim etti.

Listesini teslim etmeye yönetim kurulundaki adaylarıyla birlikte gelen Yıldırım Demirören, yaptığı açıklamada, doğru giden yolda hatalarının olduğunu ve bu hatalardan ders çıkararak yollarına devam edeceklerini söyledi.

Görev süresi içinde 5 kupa kazandıklarını, Akatlar, Fulya ve stadın büyütülmesi projelerini hayata geçirdiklerini anlatan Demirören, ''Doğru yolda olduğumuza inanıyoruz. Hatalardan ders çıkararak yolumuza devam etmek istiyoruz. Öncelikle eski yönetici arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Mutluluğu, üzüntüyü hep birlikte yaşadık. Yeni bir anlayışla, Cumhuriyetin 100. yılı, Beşiktaş'ın 120. yılı olan 2023'e Beşiktaşımızı hazırlamak için yeni bir ekiple yola çıktık'' ifadelerini kullandı.

Demirören, daha sonra yönetim kurulu aday listesini basın mensuplarına açıkladı.

-DEMİRÖREN'İN YENİ YÖNETİMİ-

Yldırım Demirören'in yönetim kurulu aday listesinde şu isimler bulunuyor:

Metin Keçeli, Erdoğan Toprak, Serdar Adalı, Ertunç Soğancıoğlu, Fahrettin Curoğlu, Engin Baltacı, Mete Düren, Doğan Küçükemre, Alaaddin Aykaç, Cengiz Zülfükaroğlu, Emin Önal, Orhan Saka, Sinan Vardar, Mehmet Soysal, Ahmet Akpınar, Hakan Aksoy, Şeref Yalçın, Necip Sever.

MEVCUT YÖNETİMDEN 3 KİŞİ YENİ YÖNETİMDE

Demirören, mevcut yönetimden 3 ismi yeni yönetim kurulu aday listesine aldı.

Şu anki yönetimde görev alan Ertunç Soğancıoğlu, Hakan Aksoy ve Şeref Yalçın, Demirören'in yeni yönetim kurulu aday listesinde de bulunuyor

BİZE ULAŞIN