İşte haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 20. hafta, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Yükselme ve 1, 2, 3 ile 4. klasman gruplarında ise 2. hafta karşılaşmaları oynanacak.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:
20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)

Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Diyarbakırspor-Trabzonspor (Diyarbakır Atatürk)

31 Ocak Pazar:
14.00 Manisaspor-Ankaragücü (Manisa 19 Mayıs)
14.00 Bursaspor-Eskişehirspor (Bursa Atatürk)
14.00 Gaziantepspor-Kayserispor (Kamil Ocak)
15.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)
19.00 Denizlispor-Galatasaray (Denizli Atatürk)

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
13.30 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Yeni Rize Şehir)

31 Ocak Pazar:
13.30 Mersin İdmanyurdu-Samsunspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Kocaelispor-Boluspor (İsmetpaşa-Seyircisiz)
13.30 Hacettepe-Bucaspor (Cebeci İnönü)
13.30 Karşıyaka-Giresunspor (İzmir Alsancak)
13.30 Konyaspor-Dardanelspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Kartalspor-Kayseri Erciyesspor (Kartal İlçe)
13.30 Orduspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

1 Şubat Pazartesi:
20.00 Kardemir Karabükspor-Altay (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

31 Ocak Pazar:
13.30 Türk Telekom-Etimesgut Şekerspor (Türk Telekom)
13.30 Şanlıurfaspor-Akhisar Belediye Gençlikspor (Şanlıurfa Yeni)
13.30 Güngören Belediyespor-Göztepe (Mimar Yahya Baş)
13.30 İskenderun Demirçelikspor-Çorumspor (İskenderun 5 Temmuz)

TFF 2. LİG KLASMAN GRUPLARI
1. Grup

-------
31 Ocak Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bozüyükspor (Tavşanlı Ada İlçe)
13.30 Zeytinburnuspor-Yalovaspor (Zeytinburnu)
13.30 Gebzespor-Körfez Belediyespor (Gebze İlçe)
13.30 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

2. Grup
-------

Yarın:
13.30 Denizli Belediyespor-Turgutluspor (Doğan Seyfi Atlı)

31 Ocak Pazar:
13.30 Tepecikspor-Konya Şekerspor (Sahası henüz belli değil)
13.30 Sarıyer-Fethiyespor (Çayırbaşı)
13.30 Eyüpspor-Alanyaspor (Eyüp)

3. Grup
-------
31 Ocak Pazar:
13.30 Erzurumspor-Karsspor (Cemal Gürsel)
13.30 Akçaabat Sebatspor-BUGSAŞ Spor (Akçaabat Fatih)
13.30 Çankırı Belediyespor-Trabzon Karadenizspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Kırşehirspor-Pursaklarspor (Kırşehir Ahi)

4. Grup
-------

31 Ocak Pazar:
13.30 Kahramanmaraşspor-Tarsus İdmanyurdu (Hanefi Mahçiçek)
13.30 Adıyamanspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Elazığspor-Malatyaspor (Elazığ Atatürk)
13.30 Belediye Vanspor-Mardinspor (Batman 16 Mayıs-Cezalı)

TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-
Yarın:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pazarspor (Vefa)

31 Ocak Pazar:
13.30 Siirtspor-Darıca Gençlerbirliği (Siirt Atatürk)
13.30 Torbalıspor-Araklıspor (Torbalı 7 Eylül)
13.30 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Keçiören Sportif-Kırıkhanspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

TFF 3. LİG KLASMAN GRUPLARI
1. Grup
-------
31 Ocak Pazar:

13.30 Bayrampaşaspor-Alibeyköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç-Seyircisiz)
13.30 İnegölspor-Bursa Nilüferspor (İnegöl İlçe)
13.30 Küçükköyspor-Gaziosmanpaşaspor (Alibeyköy)
13.30 Çerkezköy Belediyespor-Lüleburgazspor (General Basri Saran)

2. Grup
-------
31 Ocak Pazar:

13.30 İzmirspor-Muğlaspor (Buca İlçe)
13.30 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen İlçe-Seyircisiz)
13.30 Afyonkarahisarspor-Altınordu (Afyon Atatürk)

3. Grup
-------
Yarın:

13.30 Ankara Demirspor-İstanbul Maltepespor (Cebeci İnönü)
13.30 Kartal Belediyespor-Keçiörengücü (Kartal Bulvar)

31 Ocak Pazar:
13.30 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Düzcespor-Kırıkkalespor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup
-------
31 Ocak Pazar:

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Bafra Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu-Cezalı)
13.30 Arsinspor-Kastamonuspor (Arsin İlçe)
13.30 Yalıspor-Bulancakspor (Yavuz Selim)
13.30 Ünyespor-Sürmenespor (Ünye İlçe)


BİZE ULAŞIN