Işığı gördüm

Galatasaray Başkanı, yapmış oldukları çalışmaların karşılığını alacaklarını söyledi ve "Gelirleri ikiye katladık. Tünelin ucunda ışık görünüyor. Tüm kupalara talibiz" dedi

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, 1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) önceki gün Başkent'te düzenlediği yemeğe katıldı ve sarıkırmızılı camiaya umut dolu mesajlar gönderdi. İşte başkan Adnan Polat'ın açıklamaları:

TÜM KUPALARI KAZANACAĞIZ
3 kulvarda da şampiyonluğa talibiz. Geçen sezonki sakatlık ve benzeri talihsizlikleri yaşamazsak ve de futbol şansı da yanımızda olursa, bu kupaları kazanacağımıza inanıyorum.

ARTIK ÖDEMELER AKSAMIYOR
Son 10 yıldır kronik hale gelmiş bir ekonomik sıkıntımız var. Buna rağmen 2 senedir ödemeleri hiç aksatmadık. Gelirlerimizi de ikiye katladık. Tünelin ucunda ışık görünüyor.

160 MİLYON DOLAR SPONSORLUK
Kulüp tarihinde imzalanan sponsorluk anlaşmaları hiçbir zaman 60-70 milyon Dolar'ı geçmemişti. Ama bu dönemde 160 milyon Dolar'lık sponsorluk anlaşmamız var. Yapmış olduğumuz çalışmaların meyvelerini alacağız.

6 BİN KİŞİLİK BASKETBOL SALONU
G.Saray için 6 bin kişilik bir basketbol salonu projemiz var. "Küme düştü" gözüyle bakılan Erkek Basketbol Takımı, artık play-off'u hedefliyor. Bayan Takımı da uzun yıllardır tanık olamadığımız lig şampiyonluğunu kazanacaktır.

VOLEYBOLA İKİ SENEDE DEV YATIRIM
Şubeler yeniden yapılanma içerisinde. Voleybola iki senede aşağı yukarı 40 milyon Dolar'lık bir yatırım yapacağız ve mutlu sona ulaşacağız.

BİZE ULAŞIN