Söhretlerin TBMM idmanı

TBMM 4. Spor Oyunları kapsamında eski yıldız futbolculardan oluşan Şöhretler Karması, milletvekilleri ile karşılaştı. Vekiller karşısında şov yapan veteranlar, maçı 13-3 kazandı

TBMM 4. Spor Oyunları dün milletvekilleri ve eski futbolculardan oluşan şöhretler karmasının futbol maçıyla başladı. TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ve çok sayıda milletvekilinin katıldığı açılış töreni sonrası TBMM Futbol Takımı-Şöhretler Karması maçının başlama vuruşunu Şahin ve Özak birlikte yaptı.

BÜLENT UYGUN'DAN DÖRT GOL
Hakemliğini AK Parti Antalya Milletvekili Abdurrahman Arıcı'nın yaptığı karşılaşma 7'şer kişiyle oynandı. Şöhretlerin gollerini, Hakan Şükür (2), Tanju Çolak (2), Bülent Uygun (4), Hami Mandıralı (2), Zeki Önatlı, Hasan Şengör (2) attı; TBMM Takımı'nın golleri ise vekiller Enver Yılmaz, Cüneyt Yüksel ve Adem Tatlı'dan geldi. Maçta 8. golü atan Tanju formasını çıkartıp, TBMM Başkanı Şahin'in bulunduğu tribünün önüne gelip şov yapınca sarı kart gördü. Eski milli futbolcu Tanju Çolak maç öncesi Şahin'e "Baba" diye sarılırken, maçta oynayıp oynamayacağını sordu. Şahin'den olumsuz yanıt alan Tanju Çolak, kendisini 2 yıl önce Karabük'te futbol oynarken gördüğünü ve muhteşem bulduğunu söyledi.

Eski günler gibi
Tanju attığı golden sonra TBMM Başkanı Şahin'e verilmesi için tel örgülere gidip formasını çıkarırken, Rıdvan da çalımlarıyla büyüledi.
BİZE ULAŞIN