Yeşil sahada panzer evinde ise süper baba

Beşiktaş'ta vazgeçilmez isimlerden biri haline gelen Alman yıldız Fabian Ernst, ikizlerin doğumuyla birlikte değişen hayatını anlattı

Beşiktaş'ta en sevilen oyuncuların başında gelen Fabian Ernst, eşi Julia ile birlikte Beşiktaş dergisine konuştu. Özel hayatının kapılarını aralayan Alman futbolcu, ikiz bebeklerinin doğumuyla birlikte tüm hayatının değiştiğini anlattı. Bir dönem Galatasaray'da da oynayan Volkan Aslan'ın en yakın arkadaşlarından biri olduğunu ve Julia ile onun aracılığıyla tanıştığını söyleyen Beşiktaşlı futbolcu, "7 senelik birliktelik sonrasında bir aile oluşturmamız gerektiğine karar verdik. Çünkü doğru insanları bulduğumuza inanmıştık. Beşiktaş'a geldiğim zaman eşim Almanya'daydı ve 8 aylık hamileydi. O süreç bizim için çok zor oldu. Sonra tüm ailem buraya gelince her şey düzene girdi. Özellikle bebekler benim için moral kaynağı. Hayatımızda her şeyi çocuklara göre ayarlıyoruz. Ona göre yaşıyoruz" diye konuştu.

ÇOCUKLARIN ALTINI DEĞİŞTİRİYOR
Fabian'ın sevgi dolu bir insan olduğunu söyleyen Julia Ernst ise eşini şu sözlerle anlattı: "Kendine hakim, disiplinli ve ailesine çok düşkündür. Baba olarak da çok iyidir. Evde olduğu müddetçe her şeyle ilgilenir. Çocukların altını değiştirir, yıkar. Bana her zaman, her konuda yardımcı olmaya çalışır."

İKİZLERİYLE HAYAT BULUYOR
Fabian Ernst, futbol dışındaki tüm zamanını ikizleri Elian ve Tristan ile geçirdiğini ve onlarla oyun oynamaktan büyük zevk aldığını söyledi. Alman futbolcu, "Evdeyken onlarla ilgilenmek bütün stresimi alıyor. Oyunlar oynuyor, birlikte vakit geçiriyoruz. Bu gerçekten çok zevkli. Antrenmanlar ve maçlar dışında sürekli ailemle olmaya çalışıyorum. Bu beni çok mutlu ediyor" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN