En ağır fatura Jo'ya

Dün gerçekleştirdiği toplantı sonrası yeni yönetim kurulunu oluşturan G.Saray'da başarısız sonuçlar masaya yatırıldı ve başta Jo olmak üzere futbolculara ağır cezalar verilmesi tartışıldı

Galatasaray'ın yeni yönetim kurulu dün görev dağılımını şöyle gerçekleştirdi. Başkan: Adnan Polat. 2. Başkan: Mehmet Helvacı. Başkan Yardımcısı-Mali ve İdari İşler: Haldun Üstünel. Genel Sekreter: Işın Çelebi. Muhasip Üye: Taner Aşkın. Veznedar Üye: Murat Yalçındağ.

HAŞHAŞ DIŞARIDA KALDI
Görev dağılımı sonrası basketbol şubesinde yaşanan skandal sonrası Yiğit Şardan'ın yerine başkan yardımcılığı görevine getirilen Ali Haşhaş'ın dışarıda kalması dikkat çekti. Bu durum, Haşhaş'ın Haldun Üstünel'in yaptığı transferleri eleştirmesine bağlanırken, başkan Polat'ın, görev dağılımı sonrası futbol takımının son dönemlerde aldığı başarısız sonuçları arkadaşları ile masaya yatırarak alınması gereken tedbirleri konuştuğu öğrenildi.

AĞIR CEZALAR GELİYOR
Sarı-kırmızılı yönetim kurulu, futbolculara kadro dışından para cezasına kadar her türlü yaptırımın uygulanmasını tartışırken, özellikle disiplinsiz hareketleri ile gündeme gelen Jo'nun kadro dışı kalması konusunda fikir birliği oluştu. Bugün Futbol Şubesi'nin teknik direktör Rijkaard ile yapacağı toplantı sonrasında alınan radikal kararların hayata geçirilmesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN