Lider gibi oynamalıyız

Gençlerbirliği karşısında lider takımın oyuncuları gibi mücadele etmeleri gerektiğini söyleyen Bursasporlu Ali Tandoğan "Bu maçtan 3 puan almaktan başka düşüncemiz yok" diye konuştu

Bursaspor'un tecrübeli futbolcusu Ali Tandoğan, sezon başında UEFA Avrupa Ligi'ni hedeflediklerini, üst üste gelen iyi sonuçlar sonrasında bu hedefi şampiyonluk olarak revize ettiklerini söyledi. Hafta sonu karşılaşacakları Gençlerbirliği'nin mücadele gücü yüksek oyunculardan kurulu bir takım olduğunu belirten Tandoğan "Eğer şu anda lidersek, Gençlerbirliği karşısında da lider takımın oyuncuları gibi mücadele etmek zorundayız. Elimizden geleni yapıp 3 puanı almak istiyoruz. Kadro kalitemiz bunu başarabilecek güçte" dedi.

MEDYAYA BAKINCA 'ACABA' DİYORUZ
Beşiktaş'ta oynarken şampiyonluğu son haftalarda kaybettiğini ifade eden Ali Tandoğan "Şu anda Bursa'da şampiyonluk havasını görüyorum. Ancak medyada bazı yazıları okuyunca ister istemez 'acaba' diyoruz. Her şeye rağmen biz elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz" diye konuştu. Ali Tandoğan, basın toplantısını birlikte yaptığı genç futbolcu İsmail Haktan'ın da yıldız adayı olduğunu söyledi.


BİZE ULAŞIN