Fener'i kesecekler!

Ameliyata alınıp alınmayacağı bugün belirlenecek olan Gökhan Gönül'e operasyonun ertelenmesi durumunda, sarı-lacivertlilerde sezonun bitimiyle birlikte bakıma girecek futbolcu sayısı 4'e çıkacak

Omzundaki sakatlık nedeniyle idmanlara çıkmayan Gökhan Gönül'ün durumu bugün belli olacak. Ameliyat olması beklenen milli futbolcu için bugün sağlık heyeti tarafından konsültasyon yapılacağı bildirildi. Konsültasyondan sonra uygulanacak tedavi belirlenecek. Ameliyat kararı çıkarsa sezonu kapatacak olan Gökhan, ameliyat olmasa bile Manisa'ya gitmeyecek. Gökhan Gönül'ün ameliyatı da ertelenirse, Fenerbahçe'yi sezon bitiminde yoğun bir ameliyat programı bekliyor. Özer, Güiza ve G.Ünal'ın ardından Gökhan Gönül de sezon sonu bakıma girecek futbolcular kervanına katıldı. Ameliyat olacak futbolcuların sağlık sorunları ise şöyle:

ÖZER HURMACI:Ayağındaki platini aldıracak. Omzundaki yırtık dikilecek. Bu iki işlem için bıçak altına yatmışken, burnundaki et de alınacak.
DANIEL GÜİZA:İspanyol oyuncunun yaklaşık 6 aydır süren topuğundaki sakatlık geçmek bilmiyor. Ayrıca dizinden de sakatlığı bulunan Güiza, Dünya Kupası sonrasında ameliyat olacak.
GÖKHAN ÜNAL:Omzundan problem yaşayan bir başka isim de... Sargıyla da olsa maça çıkıyor. Doktorlar ameliyata gerek olmadığına karar verdi. Ancak ağrıları 3 haftadır geçmek bilmedi.
GÖKHAN GÖNÜL: 2008'den bu yana sağ bileğindeki sakatlıktan kurtulamadı. Geçtiğimiz yaz, sezon başı kampını kaçırmamak için ameliyat olmadı. Bu sezon omzundan da sakatlanınca, bıçak altına yatması kaçınılmaz oldu.


BİZE ULAŞIN