SMS, PFDK'ya gitti!

Trabzon maçındaki penaltı pozisyonuna sinirlenen Beşiktaş Başkanı Demirören'in, Mahmut Özgener'e attığı telefon mesajını TFF Başkanı delil olarak kullanıp Demirören'i PFDK'ya yolladı

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in tedbirsiz olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmesinin perde arkasını SABAH açıyor. Uzun süredir Beşiktaş tribünlerinin tepkisi nedeniyle maçlara gitmeyen Demirören'in Trabzonspor karşılaşmasında Egemen'in eliyle müdahale ettiği pozisyonda hakemin penaltıyı vermemesine çok sinirlendiği öğrenildi. Özellikle Mustafa Denizli'nin itiraz görüntülerinden etkilenen Demirören'in maç bitiminde yöneticilerini arayarak, pozisyonun penaltı olup olmadığını tekrar sorduğu bildirildi. Karara sinirlenen Demirören'in Beşiktaş-Trabzon derbi maçına gelmeyen ancak Galatasaray- Fenerbahçe derbisini tribünden izleyen hatta FB Acıbadem voleybol takımının Avrupa Şampiyonası final maçları için Fransa'ya kadar giden Mahmut Özgener'e bir SMS mesajı attığı ortaya çıktı.

HİÇ KONUŞMAMIŞTI
Demirören'in, Özgener'e attığı SMS mesajında, "Başkan madem bu işler böyle oluyor. Bizim Şampiyon olduğumuz Plaj Voleybol takımının da kupasını ver. Belki o zaman biz de penaltı kazanırız" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Özgener'in bu mesajı işleme koydurup başkan Demirören'i tedbirsiz olarak PFDK'ya sevk ettirdiği bildirildi. O ana kadar Yıldırım Demirören'in pozisyon ile ilgili olarak Sinan Engin'le yaptığı sohbet dışında medyada hiçbir açıklaması yer almamıştı.

BİZE ULAŞIN