Ligin kaderini değiştirin

Beşiktaş camiası F.Bahçe maçı ile yatıp kalkmaya başladı. Başkan, yönetim, futbolcular ve aileleri dün gece yemekte buluştu. Başkan Demirören, "F.Bahçe'yi yenin ligin kaderini değiştirin" dedi

Pazar günü ligin en önemli maçına çıkacak olan Beşiktaş, Fenerbahçe ile yatıp Fenerbahçe ile kalkmaya başladı. Ligde inişli çıkışlı bir grafik çizmesine rağmen şampiyonluk potasından uzaklaşmayan Beşiktaş'ta başkan Yıldırım Demirören dün takıma Anadolu Kavağı'ndaki Uskumru Balık Lokantası'nda bir yemek verdi. Yemeğe tüm siyah-beyazlı yöneticiler eşleriyle birlikte katılırken, teknik kadro ve futbolcular da eşleriyle gecede hazır bulundu. Fenerbahçe maçını bir sırat köprüsü olarak gören Beşiktaş yönetimi, siyah-beyazlı futbolcularla kaynaşarak moral motivasyonu en üst seviyeye çekmeyi amaçladı. Başkan Yıldırım Demirören yemekte takıma hitaben yaptığı kısa konuşmada, "Ligin kaderini değiştirmek elinizde... Pazar günü bunu başarın. Hepimiz büyük bir ailenin fertleriyiz. Yüzümüz gülerek bu karşılaşmadan ayrılalım" ifadesini kullandı.

'SAKATLAR SORUN DEĞİL'
Oyuncuların aileleri ile tek tek ilgilenen Demirören, Fenerbahçe sınavı için, "Sakat futbolcular çok. Ama ne olursa olsun hepiniz Beşiktaş forması ile sahaya çıkacaksınız. Beşiktaş amblemi üzerinizde olacak. Hepinizin terlerinizin son damlasına kadar formanın hakkını vereceğinize eminim. Futbolun içinde sakatlık var. Bunu engelleme şansımız yok" diye konuştu. Kaptan İbrahim Üzülmez de takım adına Yıldırım Demirören'e, "Başkanım; siz merak etmeyin. Kadıköy'de kulübümüzü en güzel şekilde temsil edeceğiz. Şampiyonluk yürüyüşümüz devam edecek" dedi.

BİZE ULAŞIN