F.Bahçe 'GAP' dedi Trabzon direniyor!

Türkiye Kupası finalinin hangi statta oynanacağı tartışmaları devam ediyor. F.Bahçe dün 'Şanlıurfa GAP Arena'da oynayabiliriz' açıklamasını yaptı. Olimpiyat'ı düşünen TFF, GAP Arena'yı gündeme alırken Trabzonspor bu karara soğuk ve tepkili duruyor

Ziraat Türkiye Kupası finalinin oynanacağı stat konusunda ibre Şanlıurfa GAP Arena'ya döndü. Finali oynayacak iki kulüp Fenerbahçe ve Trabzonspor daha önce finalin İstanbul'daki Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına olumlu bakıyordu. Trabzon bu fikrini devam ettirirken, F.Bahçe dün bir açıklama yaparak, Olimpiyat Stadı ile ilgili olumlu görüşleri olduğunu yalanladı. F.Bahçe, finalin Şanlıurfa GAP Arena Stadı'nda yapılmasından memnuniyet duyacaklarını ilan etti.

GAP ARENAYA HEYET GİDİYOR
F.Bahçe cephesinden bu açıklama gelirken, TFF'de dün yapılan toplantılar sonrası GAP Arena fikri ağırlık kazandı. Daha önce Olimpiyat Stadı'nda finali oynatmayı düşünen TFF'den bir heyetin GAP Arena'ya giderek son incelemeleri yapacağı bildirildi. Işık sorunu süren stat için finalin gündüz oynanması da gündemde. Federasyonun bugün GAP Arena için resmi açıklamayı yapması bekleniyor. Trabzonspor cephesi ise Şanlıurfa Arena'ya soğuk ve tepkili duruyor. Taraftarlarının bu şehre gelirken ulaşım sorunu yaşayacağını düşünen bordo- mavililerde Başkan Sadri Şener'in bugün Mahmut Özgener ile yüzyüze görüşeceği kaydedildi.


BİZE ULAŞIN