Rijkaard'a karışmıyoruz

Kamp kararını Hollandalı hocayla birlikte aldıklarını belirten Adnan Polat "Ona düşüncelerimizi dikte etmiyoruz. Soyunma odasına inmiyorum. Sadece sorularımı cevaplıyor" diyerek F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın kulağını çınlattı

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Radyospor'da yaptığı açıklamalarla sarı-kırmızılı kulübün gündemindeki konuları değerlendirdi. İşte Polat'ın cevaplarından satır başları: "Son haftalarda yaşananların üzerine Rijkaard ile görüştük ve o da sisteminden vazgeçti. Futbolcuların da çoğunluğu kamp istedi. Düşüncelerimizi Rijkaard'a, o da kendi düşüncelerini bize aktarıyor, ama O'na bir şey dikte etmiyoruz. Rijkaard'la oturup konuşuyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz, ama bu sezon soyunma odasına bile girmedim. Sorularım oluyor, cevaplar alıyorum. Arda'yı kaptan yapma kararı doğru bir karar. Çok büyük bir kaptan oldu ki devamlı yazılıp, konuşuluyor. Milli takımda, ligde toplam 50 maç oynamış. Arda iki ligi bir sezona sığdırıyor ve asist kralı. Arda da hata yapıyor, ancak o bir insan ve daha 23 yaşında. Arda'ya herhangi bir yazılı teklif gelmedi.

"BAĞIRAN KAZANIYOR!"
"Federasyon ve MHK'yla ilişkiler zaman zaman geriliyor. İyi ki futboldan sorumlu başkan yardımcısı değilim. Bağıran kazanıyor. Biz sessiz kalırsak, hakkımız nasıl korunacak. Ben de mi çıkıp bağırayım. Ben de mi G.Saray camiasını bu şekilde yönlendireyim. Geçen sene de bu senede özellikle profesyonel futbol takımında istediğimiz sonuçları alamadık. Bu sene de şampiyon olmamız lazımdı ama sakatlıklar belimizi büktü."

BİZE ULAŞIN