Fener'e teklif

Trabzon, finalin Şanlıurfa'da oynanacağını resmi internet sitesinden doğruladı ve konaklama nedeni ile yaşanacak sorunları hatırlatarak "F.Bahçe ile aynı oteli paylaşalım" dedi

Trabzonspor, Fenerbahçe'ye müthiş bir teklifte bulundu. 5 Mayıs'ta kupa finalinin Şanlıurfa'da oynanacak olması üzerine bordo mavili kulüp finaldeki rakibi Fenerbahçe'ye, "Aynı otelde kalalım" teklifini götürdü. Kulüpten yapılan açıklamada, "Gerek tribün zenginliği gerek taraftarların ulaşım imkanları, gerek de atmosferin markaya katkısı düşünülerek, tercihimiz Atatürk Olimpiyat Stadı olmasına rağmen, alınacak böylesi bir kararı da saygıyla karşılıyoruz. TFF Yönetim Kurulu'nun, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Güneydoğu açılımına destek amacıyla kendilerine gelen talimatı dikkate alarak bu yönde tavır sergilemesini de normal buluyoruz" denildi.

'AÇILIMA DESTEK OLUYORUZ'
Açıklamada, ayrıca şu teklif getirildi: "Final müsabakası nedeniyle kentte oluşacak yoğunluk düşünülerek, fair- play ve açılıma destek kapsamında F.Bahçe ile aynı oteli paylaşabiliriz."
BİZE ULAŞIN