Balon ayıbı!

Görkemli tribün gösterilerinin yapıldığı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda uçurulan balonlarda, siyahbeyaz bir Dalmaçyalı'nın lig şampiyonluğunu hayal eder şekilde gösterilmesi derbiyi gölgeledi

Fenerbahçe'nin ezeli rakibini ağırladığı dünkü derbide siyah- beyazlı kulübe karşı büyük bir ayıba imza atıldı. Fenerbahçeli bayan ve erkek voleybol takımlarının stattaki şampiyonluk kutlamaları sırasında sahaya balonlar uçuruldu. Fenerium tribünündeki taraftarların seremoninin ardından sahaya bıraktığı ve rüzgarın etkisiyle sahaya giren balonlar maçın başlamasını da geciktirirken, balonların üzerindeki grafikler oldukça şaşırttı. Hakemin maçın başlaması için saha dışına çıkartılmasını istediği balonlarda bir köpek çizimi yer alıyordu. Beyaz balonlardaki Dalmaçyalı cinsi köpek, içinde "Lig şampiyonluğu" yazan bir kemik hayal ederken çizildi. Beşiktaşlı taraftarların tepkisine neden olan balon ayıbının kimin marifeti olduğu dün ortaya çıkarılamadı. Saracoğlu'nda geçtiğimiz yıllarda da yine bir Beşiktaş maçında tribüne açılan dev bir kareografide 'İT' kısmı siyahbeyaz olan "İTAAT ET" pankartı açılmıştı.

BU BALONLARI KİM UÇURDU?
Beşiktaş yöneticileri maçtan sonra haber aldıkları 'balon ayıbı' için daha sonra açıklama yapacaklarını, öncelikle Fenerbahçe yönetiminin konuyla ilgili açıklama yapmasını beklediklerini söylediler.
BİZE ULAŞIN