Böyle gitmez

Taraftarın protestosunun etkisinden kurtulamayan Arda ile özel görüşen G.Saray Başkanı Polat "Yarın yine alkışlayacaklar. Bu kadar çabuk pes etme" dedi

Süper Lig'de son iki maçını kazanan Galatasaray'da camia galibiyet sevinci yaşayamıyor. Geçen hafta Diyarbakırspor maçında taraftarın protestosu, 3 puanın mutluluğunu gölgelerken; 75 gün sonra deplasmanda kazanmayı başaran sarı-kırmızılılar maçtan sonra "Ne olacak bu Arda'nın hali?" sorusuna cevap aradılar. Manisa'da maçtan önce taraftarın tribüne çağrısına cevap vermeyen, oyundan çıkarken de taraftarı selamlamayan Galatasaray kaptanı ile başkan Adnan Polat dönüş yolculuğunda özel görüştü.

'ARTIK KENDİNİ TOPARLA'
Polat'ın Arda'ya, "Manisaspor maçında seni çok moralsiz gördüm, artık kendini toparla. Sen bu takımın kaptanısın, üzüldüğünü biliyorum ama maalesef futbolun içinde bunlar var. Taraftarımız seni çok seviyor, bu kadar çabuk kırılma, yarın yine seni alkışlayacaklar bundan emin ol, arkadaşlarına örnek ol, sen bu kadar çabuk pes edersen takım ne yapsın?'' uyarısında bulunduğu öğrenildi. Bir haftadır yüzü gülmeyen Arda'nın ise başkan Adnan Polat'a, "Ben bunları hak etmedim, siz de biliyorsunuz, hayatta belki de en son görmek istediğim; taraftarımızın bana tepki vermesiydi. Hayatını Galatasaray'a adamış birini yuhalamaları beni yıktı. Bu baskının altında kendimi erken yaşlanmış hissediyorum" cevabını verdiği de gelen haberler arasında.


BİZE ULAŞIN