Yorumu 90'takılanlar

ALTAN TANRIKULU (HÜRRİYET) - Kayseri ile F.Bahçe'yi aynı kefeye koyduğu için Mustafa Denizli'ye bir eksi verdim. Kayseri'de 9 savunmacıyla 2. dakikada gol atarsın, Kadıköy'de 9 savunmacıyla 2'de gol yersin. Penaltıyı atamazsan da havlu atarsın.

GÖKMEN ÖZDENAK (BUGÜN) - Geçen hafta taraftarlardan tepki alan Arda Turan yine uyurgezer gibiydi. Senin arenan, sahanın içi evlat. Kızmakla veya küsmekle sadece kendine zarar verirsin.

LEVENT TÜZEMEN (SABAH) - Elano, sürekli kaçak dövüştü. Rijkaard'ın Elano'yu 90 dakika oynatması şaşırtıcıydı. "Toplara iyi vurur" denilen Elano'nun bomboş durumda kaçırdığı gol, gamsızlığının ve ciddiyetsizliğinin ürünüydü.

MEHMET DEMİRKOL (MİLLİYET) - Beşiktaş adına en güzel işi Bilica yaptı. Özüne döndü de diyebiliriz. Yaptığı penaltı akıl almaz. Bununla da kalmayıp penaltı noktasını çukurlaştırması geçen senenin en büyük kahramanının imajını eksiye düşürdü.

TUNÇ KAYACI (FANATİK) - Maçın zor geçeceği herkesin mağlumuydu. Ama gecenin yıldızı Volkan Şen öyle bir dakikada takımını öne geçirdi ki; taraftarı da, takım arkadaşlarını da, kısacası herkesi rahatlattı.
BİZE ULAŞIN