Biletleri yönetim aldı!

Kasımpaşa'nın fiyatını 120 TL olarak belirlediği biletleri Fenerbahçe yönetimi satın aldı. Kulüp 5 bin 34 bileti, bugün saat 14:30'dan itibaren 50 ve 80 TL'den satışa çıkarıyor

Süper Lig'de bu Pazar günü Kasımpaşa'yla Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda mücadele edecek olan Fenerbahçe'de taraftarlar, ev sahibi kulübün bilet fiyatlarını 120 ve 500 TL olarak belirlemesine tepki göstermişti. Fenerbahçe yönetimi, bu yüksek bilet bedeli nedeniyle ilginç bir uygulamaya gitti. Sarı-lacivertli kulüp, 120 TL'den satılan 5 bin 34 biletin tamamını satın aldı. Şampiyonluğa giden takımın, Kasımpaşa'da yalnız kalmasını istemeyen yöneticiler fiyatların makul seviyeye inmesi için fiyat farkını kulübün karşılamasını kararlaştırdı.

HANGİ TAKIM KİMİN PEŞİNDE?

EN FAZLA 3 BİLET VERİLECEK
Kulübün sitesinden yapılan açıklama şöyle denildi: "Kulübümüz tarafından satışa sunulacak biletleri kulüp üyelerimiz, taraftar kart sahibi taraftarlarımız ve Fenercell abonesi taraftarlarımız Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Biletix gişesinden (Migros yanı) yarın (bugün) saat 14:30'dan itibaren satın alabilecekler. Bir taraftarımız en fazla 3 bilet satın alabilecek. Takımımız şampiyonluk yürüyüşünü yöneticisiyle taraftarıyla el ele kenetlenerek sürdürüyor ve sürdürecek."
BİZE ULAŞIN