Kazanan 11 ile devam!

Rotasyonu rafa kaldıran Rijkaard, son iki maçını kazanan takımını bozmuyor. İlk 11'i değiştirmeyecek Hollandalı hoca, Bursasporlu Volkan ve Sercan'a özel önlem alacak

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, Bursaspor maçında da rotasyona gitmiyor. Son iki haftada kazanan ve 6 puan alan takımından memnun olan Rijkaard, Diyarbakır ve Manisa karşısına çıkardığı ilk 11'ini bozmayacak. Kaleyi Aykut'a teslim edecek Hollandalı teknik adam, Sabri-Neill- Hakan-Caner dörtlüsünün önünde Mehmet Topal ile Elano'ya forma verecek. Tek forvet oynayacak Baros'u ise yine Keita-Arda-Giovani üçlüsü destekleyecek. Dünkü idmanda sakatlanan Hakan Balta'nın Bursaspor maçına yetişmesini bekleyen Rijkaard, lideri presle vurmanın peşinde. Talebelerinden oyunu rakip yarı sahaya yığmalarını ve hemen baskı yapmalarını isteyen Galatasaray Teknik Direktörü, Bursaspor'un gol ayakları Volkan Şen-Sercan ikilisine özel önlem alarak adım attırmayacak.

MAMİ'YE GÖREV
Bu arada Galatasaray, Sabit Sır'ı Metin Oktay Tesisleri Yönetmeni, Mami lakaplı eski yıldızı Muhammed Altuntaş'ı ise Galatasaray Futbol Okulu Denetmeni olarak atadı.


BİZE ULAŞIN